خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
این روزها خانم‌ها بیشتر از آزادی خود لذت می‌برند
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 2 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : شیدایی | بازدید : <-PostHit->

یکی از شرکت‌کنندگان عنوان کرده بود که، «از وقتی که ۱۲ سال پیش بیوه شدم، یاد گرفتم که برای اولین بار در زندگی‌ام مستقل باشم و واقعاً عاشق این استقلال هستم. واقعاً افتخار می‌کنم که می‌توانم از خودم مراقبت کنم. در ازدواجم فردی به شدت وابسته بودم.»

 

یکی دیگر از آنها می‌گوید،همسریابی شیدایی «این روزها خانم‌ها هم کارهای زیادی دارندهمسریابی موقت و نیاز به داشتن یک همراه مرد کمتر حس می‌شود.»بزرگ ترین سایت همسریابی شرکت‌کننده دیگری می‌گوید، «من نیازی ندارم که کسی از من مراقبت کند. من شغل و کار بسیار موفقی دارم، از خودم خانه، ماشین و خانواده دارم. از حریم شخصی، آزادی و استقلال فردی و مالی خودم لذت می‌برم.»

 

اوقات تنهایی

بعضی از زنان هم وقت گذراندن برای خودشان را یکی از دلایل عدم تمایل به ازدواج ذکر کردند.یکی از آنها می‌گوید، «من به هیچ عنوان دوست ندارم که عمرم را کنار فردی دیگر بگذرانم. از تنها بودن واقعاً لذت می‌برم. حتی وقتی دوست‌پسرم بیشتر از چند ساعت کنارم می‌ماند اذیت می‌شوم و دوست دارم تنها باشم.»

 

خانم دیگری می‌گوید، «من ۲۳ سال پیش ازدواج کردم و اصلاً دوست ندارم به وضعیت سابقم برگردم. ازدواج خیلی آدم را محدود می‌کند. من از استقلال، فضای شخصی و آزادی خودم لذت می‌برم.»

 

یکی دیگر از شرکت‌کننده‌ها می‌گوید، «من ۱۱ سال است که مجرد هستم و بالاخره توانستم شخصیت خودم را پیدا کنم. واقعاً کاش شوهرم خیلی زودتر از آن من را ترک می‌کرد. من کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و همیشه هم وقت کم می آورم. اینکه مجبور نیستم زن یا مادر کسی باشم و شخصیت مستقلی دارم خیلی خوب است.»فردی دیگر می‌گوید، «من بعنوان زنی که قبلاً ازدواج کرده باید بگویم که از تنهایی خودم لذت می‌برم و اصلاً علاقه‌ای به بر هم زدن آن ندارم. کاملاً احساس شادی و خوشبختی می‌کنم.»

 

ازدواج‌های قبلی

تجربیات بد از ازدواج‌های قبلی یکی دیگر از دلایلی بود که خانم‌ها را از ازدواج دور می‌کرد.شرکت‌کننده‌ای می‌گوید، «دو ازدواج ناموفقی که قبلاً داشتم باعث شده است تصور کنم که ازدواج هیچ وجه مثبتی ندارد.»

 

یکی دیگر از خانم‌ها عقیده دارد، «آدم عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود. از این گذشته اصلاً هم علاقه‌ای به مراقبت از بچه و شوهر ندارم.»زنان متاهلی که نظرات منفی درمورد ازدواج دارند هم بر دوستان مجردشان تاثیر می‌گذارند.یکی از شرکت‌کننده‌ها می‌گوید، «بیشتر دوستانم می‌گویند با ازدواج نکردن هیچ چیز را از دست نداده‌ام. آنها قبلاً این را امتحان کرده‌اند و اصلاً راضی نبوده‌اند.»

 

پول

مسائل مالی هم یکی دیگر از دلایلی بوده که باعث شده بعضی زن‌ها دست به ازدواج نزنند.یکی از شرکت‌کننده‌ها عنوان کرده بود که، «من هر ماه یک چک از بیمه موقت شوهرم که فوت شده است دریافت می‌کنم و چه لزومی دارد که بخواهم دوباره ازدواج کنم؟»

 

شرکت‌کننده دیگری گفته است، «اصلاً دوست ندارم مجبور به مراقبت از بچه و شوهر شوم و خودم می‌توانم از نظر مالی روی پای خودم بایستم.»

 

خانم دیگری عقیده دارد، «چون بسیاری از زنان هم سن و سال من می‌توانند موقت به اندازه کافی پول دربیاورند که هزینه‌های خود را تامین کنند، دیگر برای سر و کله زدن با مردها زیر یک سقف ریسک نمی‌کنند.»


سایت ازدواج اینترنتی
http://www.p30far30.ir/ همسریابی دائم
http://samipatogh.ir/ سایت ازدواج اینترنتی
http://www.yekkamand.ir سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی
http://www.v55.ir/

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
همسرگزینی , سایت همسریابی , همسریابی , همسریابی شیدایی , شیدایی , سایت همسریابی شیدایی , همسرگزینی,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *

این نظر توسط محمد میرآب در تاریخ دوشنبه 3 آذر 1394 و 9:26 دقیقه ارسال شده است

سلام وبمستر گرامیوقت بخیرمن از وبلاگ شما بازدید نمودم. وبلاگ جالب و پرمحتوایی دارید. جهت استفاده از تجربیات جنابعالی خواهشمندم سری به وب سایت ها و وبلاگ های من زده، و ضمن بازدید، نظرتان را در مورد محتوا وکیفیت سایت ها برای من به آدرس ایمیل (sitesup2000@gmail.com) ارسال بفرمایید، تا در آینده از خط مشی شما در بهبود کیفی سایتها استفاده گردد.با تشکرhttp://www.blogroom.irhttp://www.fileshop.blogroom.irhttp://www.blogroom.ir/linkhttp://www.fileplace.irhttp://www.sdmarket.irhttp://www.linkyeri.irhttp://www.chargeplace.irhttp://www.silverlink.irhttp://www.kingwork.ir


<-BloTitle->
<-BloText->